אודות

שלום, אני גידיני ובעשור האחרון אני עוסק בטלפתיה, על חושי ומנטליזם – קריאת והעברת מחשבות או מה שנקרא לפעמים בפי העם "קוסם למבוגרים".

הופעות בחוגי בית, ימי הולדת למבוגרים, מופעים לחברות ומוסדות, יום נישואין, בר/בת מצווה, מסיבת רווקות/רווקים, ימי גיבוש לעובדים, ימי כייף, כנסים מקצועיים, קידום מכירות, סדנאות, אירועים פרטיים וציבוריים, הפעלות חוויתיות לקבוצות או כל אירוע משמח אחר.

למרות היסטוריה של מאות הופעות בארץ ובחו"ל, אני עדיין נהנה כמו בפעם הראשונה לראות את הפנים הנדהמות והלסתות השמוטות מתדהמה של הקהל בכל פעם מחדש. בעשור האחרון אני מתמחה בעיקר בעל-טבעי: בתחום המנטליזם והטלפתיה – קריאת והעברת מחשבות, העברת תחושות בין אנשים ללא מגע (נגיעה, גירוד, טפיחה וכו' ), זיהוי חפצים מבלי לראות אותם, ניבוי וחיזוי תוצאות עתידיות, האצלת יכולות לקהל המשתתפים ואפילו הזזת והפלת עצמים בכח המחשבה בלבד !!.

כח פסיכולוגי נסתר? חוש שישי? יכולות על טבעיות? טלפתיה או קוסם מדהים? – אתם תחליטו.

לאחרונה יצאתי במופע חדש שנקרא "סערת מוחות". זהו מופע טלפתיה בו אני משתעשע במשך כשעה במחשבות הקהל. גם האנשים הכי סקפטיים ניגשים אלי ואומרים לי כי המופע הוא מעבר למדהים, הוא מרתק ובלתי נתפס, או במילה אחת  – וואו   W O W

* כיהן כ-סגן נשיא אגודת הקוסמים ואמני הטלפתיה בישראל.

חבר אמ"י – איגוד אמני ישראל.

אני מאד אשמח לחלוק גם אתכם  ועם האורחים שלכם את החוויה הבלתי נשכחת הזו – אף אחד לא ישכח את האירוע שלכם – וזו הבטחה שלי !!.

כי לאירוע חשוב מגיע הטוב ביותר !!!

מחכה לכם,

גידינינייד:  0544-50-60-77בין לקוחותינו: