לימוד קסמים

קורס קסמים מלא ועשיר – גידיני

אין מישהו שלא נזכר בנוסטלגיה במופעי קסמים שראינו כילדים, זכרון מתוק שתמיד נשאר איתנו ומשאיר אותנו ילדים. לאחר שנים רבות בהן לא רציתי לחלוק ולשתף אף אחד בסודות הקסמים החלטתי שאני רוצה ומוכן לחלוק את הידע שלי בתחום זה. האם אנו ב"גילנו המופלג" יכולים להפוך בזמן קצר לקוסמים? אין צורך בשום ידע ונסיון מוקדמים?, האם אוכל לעשות קסמים למרות שיש לי "שתי ידיים שמאליות" ובטח שאין לי זריזות בידיים?, האם באמת אוכל להרשים, להדהים ולהפתיע את בני משפחתי, חברים וקולגות גדולים כקטנים? – התשובות לכל השאלות הללו היא: כן, כן וכן !!! – באחריות!!! 😆  .גידיני – קוסם ואמן חושים וטלפתיה, סגן נשיא אגודת הקוסמים ואמני הטלפתיה בישראל וחבר אמ"י – איגוד אמני ישראל, עורך ומעביר סדנאות של עשרה מפגשים שבועיים (כשעתיים כל מפגש) שבהם יחלוק וישתף ניסיון עשיר ומרשים של קסמים מכל הסוגים. בסיום הסדנה הזו אתם "תפילו מהרגליים" את כל מי שתרצו ולא משנה כמה הוא מתוחכם וסקפטי או זורם ומשתף. ( הערה: אפשר לקבל גם שיעורים פרטניים של אחד-על-אחד ולהתקדם בקצב האישי שלך ! ).להלן חלק מהנושאים שיועברו במהלך הסדנה:
  1. הודיני, איינשטיין וצ'רלי צ'פלין נפגשים  ➡  מה זה קסם? מהו אמן חושים? האם יש קשר בין הדברים? מה הקשר בין חידה, בדיחה וקסם? למה אסור לעשות קסם פעמיים? למה אסור לגלות את סוד הקסם? והאם בסיום שעור ראשון אוכל להדהים (לא פחות מזה !) את כל מי שארצה כולל את החבר הסקפטי שלי. .
  1. ברידג', רמי, פוקר, קנסטה ובלאק-ג'ק  😎  לא, לא, אינכם צריכים להכיר אף לא אחד ממשחקים אלו. נעשה הכרות קלה ונעימה עם "מר. ג'וקר" וחבר מרעיו, 52 הקלפים. האם יכול להיות שראיתי במו עיני 8 תלתן אבל זה בעצם 2 לב? איך ידעת שאומר 5 יהלום? לאן נעלם הקלף שכרגע כולם ראו אותו? האם אפשר תמיד לנצח את אלוף העולם בפוקר מקצועי? אבל מישהו מהקהל עשה את הקסם אז איך זה ש….??? האם ערבוב קלפים תמיד "מבלגן" אותם? האם יש "חיה כזאת" שנקראת קלפים מסומנים? האם קלפים זה קלפים זה קלפים או ש…???  .
  2. מספרים מכושפים  😳  האם בעזרת חשבון פשוט של כיתה ב' אפשר להפיל את המורה למתימטיקה בתיכון ואפילו את המרצה שלו באוניברסיטה? האם קבעון מחשבתי זה טוב או רע? יכול להיות שזה טוב לקוסמים? האם 1+1 זה תמיד 2 ? האם יתכן שעשרים אנשים עושים חישובים שונים ומגיעים לתוצאה זהה? וההיפך?, עושים אותו תרגיל ומגיעים לתוצאות שונות? "אבל בדקתי את זה עם מחשבון אז איך לעזא…??" אם אלך ימינה שני צעדים וחברי שמאלה שלשה צעדים הייתכן שנגיע לאותו מקום? הקסם שבריבוע קסם.  .
  3. משחקי ילדות 😆  אבן נייר ומספריים. עץ או פלי? משלש יוצא אחד. באיזו יד המטבע? דומינו, קוביות. היתכן שאפשר תמיד לנצח במשחקי מזל? האם כל אחד ואחד יכול לנחש את ששת המספרים בלוטו? (רמז: כן מוחלט !! וכבר כיסיתם את מחיר הקורס ויותר מזה 😆  ). האם הקוביות שולטות בתוצאה או אולי להיפך?. חבלים, קשרים ושקרים. .
  1. כדור הבדולח – ניבויים, ניבויים, ניבויים.  😈  מי לא רוצה לדעת מה יהיה (רק דברים טובים כמובן). איזה כייף זה "להשוויץ" בניבויים. אני יודע מהו השם שאתה חושב עליו או מה תהיה התוצאה הסופית. מהו הקלף שכרגע עבר לך בראש. מהו הצבע האהוב עליך. המאכל שלך. קוד הנעילה שלך בנייד. הקוד הסודי של כרטיס האשראי. מהו המזל שלך בהורוסקופ. הידעת שכמו שהסימן שלך בהורוסקופ נקבע עפ"י תאריך לידתך אתה קשור גם לאבן טובה ולפרח מסויים?, ואיך כל זה קשור לקסמים?. האם יכול להיות שיש לי זכרון פנומנאלי למרות שאני לא זוכר מה אכלתי הבוקר?  .
  2. "רגרסיה" – קסמי ילדים  :mrgreen:  ילדים הם הקהל הכי קשה והכי ביקורתי. האם בימינו, עם כל החשיפה שלהם לעולם כל כך טכנולוגי ניתן עדיין להפתיע אותם? קשה אבל כן. בשביל זה צריך "להכנס לראש שלהם". נלמד קסמי ילדים "פשוטים" אך יעילים ועובדים חזק על ילדים. נשתמש במטבעות, ממחטות, חבלים, נוזלים, קסמי נייר ואפילו "אש" – יהיה "פצצות"… .
  3. יש לך נייד? – אתה כבר קוסם  😛  ואם כבר טכנולוגיה אז למה לא קסמים טכנולוגיים? הנייד שלך יודע לנבא תוצאות, אפילו תוצאה אקראית(?) לחלוטין, לדעת על מה חשבת, להתקשר לחבר מעבר לים שיודע מהו הקלף שכרגע הצופה שלך בחר, לנבא תוצאה חישובית מסובכת, לדעת איזו תמונה מתוך מאות תמונות אתה מעדיף – ואפילו את שם אשתך/בעלך….. .
  4. בונוס – "סערת מוחות" – מופע טלפתיה מדהים, מרתק ובלתי נתפס של גידיני. 😀  תלמידי הקורס מקבלים את המופע שלי "סערת מוחות" כבונוס – מופע טלפתיה מדהים, מרתק ובלתי נתפס !!. קריאת מחשבות, העברת מחשבות, זיהוי חפצים מבלי לראות אותם, חיזוי וניבוי תוצאות, האצלת יכולות טלפתיות לאנשים בקהל, העברת תחושות (טפיחה, נגיעה וכד') מאדם לאדם ואפילו הזזת והפלת חפצים בכוח המחשבה בלבד!!. המופע "סערת מוחות" הוא בשיתוף של משתתפים מהקהל וכך הופך המופע לחוויה קולקטיבית, מגבשת ומפתיעה המוגשת עם הרבה הומור, חן וכשרון. המופע מבדר, מהנה, מצחיק ובעיקר –  מדהים ומרתק !!. .
  1. האם קיימת מחתרת של קוסמים וקסמים??…. 🙄  ראיתי חבר שלי עושה קסם מדהים עם… בעזרת…. אני יודע את שם הקוסם אבל… הוא סיפר לי את שם הקסם אז מה אני עושה עם זה??… יש בתי ספר לקוסמים? יש חנויות קסמים? בארץ? בחו"ל? באינטרנט? מהם אתרי הקסמים הכי סודיים והכי מגניבים שבחיים לא נודה שבכלל שמענו עליהם? אתה באמת הולך לגלות לנו? למה? .
  2.  "הבלתי אפשרי פשוט לוקח טיפה יותר זמן" – אלברט איינשטיין  🙂  רק עכשיו, נמצאה הוכחה לתיאוריה של אלברט איינשטיין מלפני מאה שנה ( 02/2016 Ynet ). עכשיו, כשכולנו חכמים, כולנו נבונים וכולנו יודעים את "תורת הנסתר" – קבלו מקבץ פנינים של קסמים "בלתי אפשריים" שאספתי במשך עשור !! כדי שיהיה לכם על מה לחשוב בבית – וראו זאת כ"חוברות עבודה" לחופש הגדול… .
להתראות בסדנה שתהפוך אתכם לכוכבי האירוע, המשפחה, המפגש או המסיבה.גידינינייד:  0544-50-60-77

הערה: חלק גדול מההדגמות כאן הינם בקלפים בגלל קלות ההדגמה, אך הקורס עצמו מורכב מקסמים בהרבה מאד כלים כולל מטבעות, מטפחות, קופסאות, אביזרים יום יומיים, שרשראות ועוד ועוד ועוד. הכל הכל !!! – ללא כל זריזות ידיים !!! (מובטח באחריות).

 טעימה ראשונה מהקורס .

הצמדות מטורפות

.

גורל או החלטה?

.

ניבוי סכום כסף בארנק המתנדב

.

קסם מדהים בשלשה שלבים

.

שלש עשרה 13

.טעימה שנייה מהקורס .

התערבות עם נצחון מובטח

.

טיול בעולם

.

נצחון מובטח בפוקר

.

כרטיסיות עם דמויות

.

קסם בתשעה קלפים בלבד

.טעימה שלישית מהקורס .

קסם ניבוי הג'וקרים

.

קסם שחור או אדום?

.

ניבוי ערך וצורה

.

קסם המנעול

.

קסם האייפון

.טעימה רביעית מהקורס .

קסם המלך והמלכה

.

קסם ארבעה ניבויים

.

ניבוי הכל ידוע מראש

.

קסם ארבע ערימות

.

קסם תוציאו מה שאני אומר

. טעימה חמישית (ואחרונה בינתיים… 😀 ) מהקורס .

קסם שלשה ניבויים

.

קסם בספירה לאחור

.

קסם בשלשה קלפים בלבד !!

.

קסם ניבוי מופרע !!