המופע

מתגובות הקהל: "בלתי נתפס" "לא יאומן" "מדהים" "בידור איכותי" "מופע חובה !!" "מעבר לגבולות ההגיון" "מרתק" "מסקרן מאד" "פרפומר אמיתי" "מופע ממגנט" "מתסכל – איך? איך?" "מעורר התפעלות" "נוגד את כל חוקי הטבע" "מופע מכוכב אחר" "קורא מחשבות כמו בספר פתוח" "טעם של עוד ועוד" "יכולות ניבוי מדהימות" "FUNtastic"כש- גידיני, אמן החושים והטלפתיה [ "קוסם למבוגרים" ] במופעו "סערת מוחות" קורא מחשבות, מעביר מחשבות, מעביר תחושות גופניות (נגיעה, טפיחה) מאדם לאדם ללא מגע, מנבא וחוזה תוצאות, מזהה חפצים מבלי לראות אותם, מאציל יכולות לקהל המשתתפים ואפילו מזיז ומפיל עצמים בכוח המחשבה בלבד גם הספקנים הגדולים ביותר נשארים פעורי פה ומשמיעים את ה- וואו  W O Wהמופע הוא בשיתוף מלא של הקהל וכך הופך המופע ל-חוויה קולקטיבית, מגבשת ומפתיעה המוגשת עם הרבה הומור, חן וכשרון. המופע מבדר, מהנה, מצחיק ובעיקר – מדהים ומרתק !

רוצים מופע שהאורחים שלכם לא ישכחו? בידור איכותי? משהו אחר ולא שגרתי?

הופעות בחוגי בית, ימי הולדת למבוגרים, מופעים לחברות ומוסדות, יום נישואין, בר/בת מצווה, מסיבת רווקות/רווקים, ימי גיבוש לעובדים, ימי כייף, כנסים מקצועיים, קידום מכירות, סדנאות, אירועים פרטיים וציבוריים, הפעלות חוויתיות לקבוצות או כל אירוע משמח אחר.בואו להקפיץ את האירוע שלכם, את חוג הבית או את המסיבה שלכם לרמה אחרת לגמרי עם המופע "סערת מוחות" שישאיר את האורחים שלכם פעורי פה !!. כולם יזכרו וידברו על האירוע שלכם הרבה זמן אחרי האירוע.

המופע מבדר, מהנה, שנון ומצחיק ובעיקר – מדהים ומרתק !!

אתם מוזמנים לקרא מתוך  עשרות !! חוות דעת והמלצות על המופע מאנשים, גופים, חברות ומוסדות שראו את המופע וממליצים עליו בחום.אני מאד אשמח לחלוק גם איתכם ועם האורחים שלכם את החוויה הבלתי נשכחת הזו –

כי לאירוע חשוב מגיע הטוב ביותר !!!

"סערת מוחות"-המופע שיהפוך את האירוע שלכם לייחודי ובלתי נשכח – לכם ולאורחים שלכם !!להתראות,גידינינייד:  0544-50-60-77